اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

راهنمای دریافت فیش حقوقی:

به اطلاع کلیه کارکنان محترم ثبت احوال استان قزوین می رساند:

دریافت فیش حقوقی کلیه کارکنان استان از نیمه دوم سال 1393 از طریق این سامانه صورت خواهد گرفت.لذا قبل از هر اقدامی کدکاربری و کلمه عبور خود را از واحد امور مالی اداره کل ثبت احوال استان قزوین دریافت نموده و به ترتیب مراحل ذیل اقدام به دریافت فیش حقوقی خود نمایید:

  1. کد کاربری و کلمه عبور خود را در قسمت کاربر( واقع در ستون سمت راست صفحه) و کد امنیتی نمایش داده شده را درذیل آن وارد نمایید.
  2. با کلیک بر روی دکمه ورود صفحه مجدداً بار گذاری شده و نوار سیاهی بالای سایت ظاهر خواهد شد.از سمت چپ نوار مذکور بر روی گزینه سلام(نام کاربر) کلیک نمایید.
  3. صفحه شخصی شما نمایش داده شده و قبل از هر اقدامی در قسمت ویرایش کلمه عبور خود را با رعایت ملاحظات امنیتی تغییر داده و بر روی گزینه ذخیره کلیک نمایید.
  4. در قسمت پایین صفحه نمایش ، فیش های حقوقی به ترتیب وارد خواهند شد بنابراین با انتخاب هر یک از آنها می توانید فیش مربوطه را دریافت و بر روی سیستم خود ذخیره نمایید.
  5. پس از ذخیره نمودن فیش خود می توانید فایل دریافت شده را بوسیله نرم افزار adobe reader ( در قسمت نرم افزارهای مورد نیاز قابل دانلود می باشد) مشاهده و چاپ نمائید.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

لینکهای مهم

پیام رسانهای ثبت احوال

پایگاه اطلاع رسانی سازمان ثبت احوال کشور

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.