اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

تغییر زبان سایت به

دسترسی سریع

ستاد خبری حراست اداره کل

نظر سنجی

نظر شما درباره پايگاه اطلاع رسانی ثبت احوال استان قزوین چيست؟


ستاد اقامه نماز

شما اینجا هستید

خانه

رونمایی از سند سجلی شهید احمد علی طاهر خانی

به گزارش روابط عمومی در ششمین  یاد واره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند استان قزوین که روز پنج شنبه 96/7/20 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین و با حضور سردار حاج عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین ،عبدالمحمد زاهدی استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و خانواده شهدا برگزار شد از سند سجلی شهید احمدعلی طاهر خانی  رونمایی شد .

عبدالله عراقی روز پنجشنبه در یادوراه شهدای کارمند که در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد اظهار کرد: شهدا بر اساس مصداق ایه شریفه قرآنی با خدا عهد و پیمان بستند و به آن پایبند ماندند و با نثار خون خود موحب پایداری انقلاب و اسلام شدند.

وی بیان کرد: امنیت و آرامش امروز جامعه را مدیون خون شهدا و فداکاری جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس و همچنین جان‌فشانی شهدای مدافع حرم هستیم که در راه اسلام و انقلاب از جان خود گذشتند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شهدا متعلق به تمام مردم فهیم و دین‌دار کشور هستند که مصداق بازر این مهم در تشییع باشکوه شهید حججی نمایان شد که از سراسر کشور در این مراسم حضور یافته و راه شهدا را پایدار دانستند.

گفتنی است احمدعلی طاهر خانی بیست و ششم اسفند ۱۳۲۴، در شهر قزوین به دنیا آمد. پدرش عباسعلی و مادرش ساره نام داشت. تعمیرکار خودرو بود. ازدواج کرد و صاحب سه پسر و سه دختر شد. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و مجروح شد. بیست و هشتم مهر ۱۳۸۲، بر اثر عوارض ناشی از آن به شهادت رسید. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش قرار دارد. برادرش امام‌علی نیز به شهادت رسیده است.

لینکهای مهم

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.