اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

تغییر زبان سایت به

دسترسی سریع

ستاد خبری حراست اداره کل

نظر سنجی

نظر شما درباره پايگاه اطلاع رسانی ثبت احوال استان قزوین چيست؟


ستاد اقامه نماز

شما اینجا هستید

خانه

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد

همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس مراسم گرامیداشت این هفته با حضور حجت الاسلام شهسواری معاون  قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و محمد صدرا آراسته مدیر کل و جمعی از کاکنان ثبت احوال برگزار شد .

در این مراسم ابتدا محمد صدرا اراسته ضمن خیر مقدم به حاضرین مطالبی را پیرامون زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ارائه داد.

در ادامه حجت الاسلام شهسواری اظهار داشت: فرهنگ دفاع مقدس در حقیقت به معنای خدمات‌رسانی جهادی، بی چشم داشت و بدون منت‌گذاری به عموم مردم، توجه به اولویت بندی‌ها در رفع مشکلات کشور و تلاش مضاعف برای حل آنها است.

وی گفت: فرهنگ جهادی دفاع مقدس به همه ما می‌آموزد که اقتدار انقلابی و اسلامی و منافع ملی کشور را بر اهداف شخصی ترجیح دهیم و در این راه حتی جان خود را فدا کنیم.

ایشان  نوع اندیشه حاکم بر جامعه در دوران دفاع مقدس را بهترین راهبرد برای حل معضلات کنونی در حوزه‌هایی مانند اقتصاد، معیشت، فرهنگ و دیگر بخش‌ها دانست و تاکید کرد: زنده نگه داشتن یاد و سیره عملی شهدا و دفاع مقدس به معنای جنگ طلبی نیست بلکه در حقیقت به معنای تلاش مسئولانه، سازنده، بی‌منت و هدفمند برای توسعه و آبادنی کشور است.

 

لینکهای مهم

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.