اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

تغییر زبان سایت به

دسترسی سریع

ستاد خبری حراست اداره کل

نظر سنجی

نظر شما درباره پايگاه اطلاع رسانی ثبت احوال استان قزوین چيست؟


ستاد اقامه نماز

شما اینجا هستید

خانه

مراسم گرامی داشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد .

به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان وهمچنین به مناسبت بازنشسته شدن همکار ارجمند خانم کنگاوری  مراسمی با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل و جمعی از کارکنان  برگزار شد

آراسته مدیرکل ثبت احوال  استان طی سخنانی در این مراسم ضمن گرامیداشت 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان گفت :تکریم بازنشستگان ارج نهادن به شأن و منزلت رفیع بازنشستگان در جامعه است وی گفت : موفقیت امروز ما حاصل تلاش و همت همکاران دیروز و همراهان امروز است .

مدیر کل ثبت احوال  افزود: بازنشستگان گنجینه های ارزنده ای از تجربیات و دانستنیها هستند که با بهره گیری از این گنجینه می توان جامعه را به سمت کمال و سعادت سوق داد . ایشان ادامه داد بازنشستگی دوره ی درخشانی از زندگی انسانها محسوب می گردد که بایستی از تجربیات واندوخته هایی که حاصل تلاش و زحمات سالهای متمادی خدمت صادقانه به مردم و نظام است بهره گیری مطلوب را نمود .

درپایان مراسم نیز به رسم یاد بودو به جهت تقدیر از سالها تلاش خانم کنگاوری در ثبت احوال که اینک به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند لوح تقدیر اهدا شد.

لینکهای مهم

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.