اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

آئین تکریم و معارفه مدیران کل ثبت احوال استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی – با حضور دکتر درخشان نیا معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال ، ابوترابی مشاور و مدیرکل حوزه ریاست ، محمد رضا رحمانی مشاور رئیس سازمان در امور استانها، آشناگر معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین و جمعی از مدیران استان و کارکنان ثبت احوال مراسم تکریم و معارفه مدیران کل ثبت احوال استان قزوین برگزار شد

حمید درخشان نیا معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور در این مراسم با اشاره به نقش کلیدی سازمان ثبت احوال که یک  دستگاه حاکمیتی است  اظهار داشت: : جایگاه ثبت احوال امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است، تمام خدمات به صورت الکترونیکی  و در سامانه انجام می شود و این سازمان مهمترین ارگان برای تحقق دولت الکترونیک است .

وی افزود :: این پایگاه به بیش از 120 اداره، وزارتخانه و نهاد عمومی و خصوصی نیز بصورت برخط متصل است و خدمات هویتی به آنها ارائه می دهد.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور بیان داشت : انشاء الله درپایان سال 97 با اعلام اینکه پروزه کارت هوشمند ملی  به پایان رسیده است  با به روز رسانی و توسعه پایگاه اطلاعاتی جمعیتی کشور، ثبت نشانی اشخاص، کدپستی و لینک شدن آن با کد ملی، اطلاعات افراد از لحاظ سببی و نسبی تکمیل می شود و بدین ترتیب اطلاعات آمار مهاجرت و جمعیت کشور به صورت دقیق در اختیار مسوولان قرار می گیرد.

درادامه مراسم محمد صدرا آراسته مدیر کل ثبت احوال قزوین که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند ضمن خیر مقدم به دکتر درخشان نیا و هیئت همراه گزارش کوتاهی از عملکرد 9 ساله خود در استان را ارائه نمود .

سپس حسن وفایی مدیر کل حدید ثبت احوال استان قزوین ضمن تشکر از ریاست سازمان عنوان داشت این پست برای من یک امانت است. وبا توجه به عملکرد آقای آراسته و همکاران خوب استان  اظهار امیدواری کرد تا بتواند با همکاری کارکنان و حمایت های مسئولین این امانت رابه سرمنزل مقصود برساند.

معاون وزیر کشور در پایان این مراسم با قدردانی از خدمات 9ساله محمد صدرا آراسته ، حسن وفایی را به عنوان مدیرکل جدید ثبت احوال استان قزوین معرفی کرد.

 

 

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

لینکهای مهم

پیام رسانهای ثبت احوال

پایگاه اطلاع رسانی سازمان ثبت احوال کشور

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.