اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

بیش از 20 هزار ولادت در قزوین ثبت شد

حسن وفایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد نوزادان پسر متولد شده در سال گذشته 10 هزار و 746 نفر و دختران نیز 9 هزار و 981 نفر بوده که می توان گفت به ازای تولد هر 100 نوزاد دختر، 107.7 نوزاد پسر در استان متولد شده است.
وی بیشترین اسامی انتخاب شده برای پسران در سال 96 را به ترتیب امیرعلی، امیرعباس، ابوالفضل، امیرحسین و محمدطاها اعلام کرد و ادامه داد: سال گذشته بیشترین نام برای دختران متولد شده به ترتیب فاطمه، زهرا، حلما، یسنا و نازنین زهرا بوده است. 
وفایی اضافه کرد: تعداد متوفیان سال گذشته استان قزوین پنج هزار و 859 مورد بوده که نسبت به سال 95 با پنج هزار و 876 مورد، سه دهم درصد کاهش نشان می دهد.
وی با بیان اینکه از این تعداد سه هزار و 263 واقعه برای مردان و 2 هزار و 596 واقعه برای زنان به ثبت رسیده، گفت: این آمار نشان می دهد به ازای هر 100 فوت در بین زنان، 125.7 فوت مردان ثبت شده است.
به گفته وفایی، در بخش ازدواج نیز طی همین مدت 9 هزار و 108 واقعه ازدواج و 2 هزار و 922 واقعه طلاق ثبت شده است.
وی از صدور 65 هزار و 775 کارت هوشمند ملی تا پایان سال 96 خبر داد و افزود: این تعداد 67 درصد جمعیت واجد شرایط این استان را شامل می شود.

 

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

لینکهای مهم

پیام رسانهای ثبت احوال

پایگاه اطلاع رسانی سازمان ثبت احوال کشور

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.