اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

جلسه شورای اداری اداره کل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی – دومین جلسه شورای اداری اداره کل ثبت احوال با حضور مدیر کل ، معاونین و روسای ادارات برگزار شد در این جلسه که با قرائت آیات کلام الله مجید آغاز شد . حسن وفایی دیلمی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) و دهه کرامت با اشاره به طرح تکریم و لزوم رعایت کامل آن در ادارات ثبت احوال عنوان داشتند اصول طرح تکریم پایبندی به اخلاق اسلامی ، متصف بودن به صفت تقوا و خداپرستی است ، خلوص نیت در انجام وظیفه ، صبر و بردباری و برخورد توام با احترام و مهر محبت با ارباب رجوع از مظاهر طرح تکریم می باشد.

ایشان در ادامه ضمن بررسی هزینه های ادارت در زمینه های مختلف عنوان داشتند که ادارا ت با توجه تخصیص اعتبارتی که صورت گرفته است هزینه نمایندو صرفه جوی را در تمام موارد از جمله سوخت بسیار جدی بگیرند .

 در ادامه جلسه نیز هر یک از معاونین در حوزه کاری خود عملکرد ادارات درچهار ماهه ابتدایی سال97  را بررسی نمودند و چنان چه انحرافی در برنامه مشاهده می شد به مسئولین ادارات مربوطه متذکر می شدند. سپس روسای ادارت نیز مسائلی که در حوزه کاری خود داشتند را بیان نمودند .

در پایان جلسه نیز حسن وفایی دیلمی ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده از سوی روسای ادارات به جمع بندی مطالب طرح شده در جلسه پرداختند. و ضمن تشکر ازکلیه همکاران ادارت ثبت احوال سراسر استان که در زمینه رسیدن به اهداف عالی سازمان تلاش می کنند . اظهار امید واری کرد که در پایان سال بتوانیم با سعی و کوشش همه همکاران به اهداف عالی سازمان برسیم .

 


GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

لینکهای مهم

پیام رسانهای ثبت احوال

پایگاه اطلاع رسانی سازمان ثبت احوال کشور

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.